KOMUNIKACJA

KLIENT

TABLE4U

Stworzenie strategii komunikacji, prowadzenie kanałów social media, ongoingowych kampanii reklamowych wspierających komunikację oraz kampanii sprzedażowych. Tworzenie newsletterów.

OPIS
DZIAŁAŃ

Całemu naszemu zespołowi szybciej zabiły serca, kiedy otrzymaliśmy brief na przygotowanie strategii komunikacji w digitalu selektywnej marki meblarskiej Table4U.

Niepowtarzalne meble z egzotycznych gatunków litego drewna na pierwszy rzut oka mogą wydawać się trudnym orzechem do zgryzienia dla ongoingowej komunikacji, jednak udowodniliśmy, że do wszystkiego można podejść z dystansem i dobrą zabawą! Zarówno na Facebooku, jak i Instagramie, publikowaliśmy nowoczesne fotomontaże, kolaże i inspiracje wnętrzarskie wpisujące się w obecne trendy, a całość dopieszczaliśmy chwytliwym copy, w którym bawiliśmy się słowem i nazwami konkretnych mebli.

Ale nawet najlepsza komunikacja nie jest skuteczna bez dobrze zoptymalizowanej kampanii reklamowej skierowanej do potencjalnych klientów marki! Wszystkie publikacje były wspierane mediowo, a dodatkowo prowadziliśmy kampanie sprzedażowe i leadowe, które pozwoliły nam osiągnąć ROAS na wysokim poziomie! Do osób, które zdecydowały się pozostawić kontakt, kierowaliśmy newslettery ze specjalnymi ofertami rabatowymi na wybrane produkty.

KREACJE

KOMUNIKACJA SOCIAL MEDIA

INSTAGRAM

>