STRONA WWW

KLIENT

SONOL

Zaprojektowanie i zaimplementowanie strony internetowej dla marki Sonol, producenta leku OTC oraz produktu kosmetycznego do stosowania w infekcjach skórnych. Przygotowanie banerów reklamowych GDN oraz realizacji kampanii.

OPIS
DZIAŁAŃ

Projekt strony internetowej to nie tylko dobranie odpowiedniej grafiki i umieszczenie jej na serwerze. Przygotowanie do rozpoczęcia projektowania poprzedza szereg spotkań z klientem, w których ustalamy, jakie są jego najważniejsze potrzeby i to, jak wyobraża sobie internetową wizytówkę swojej marki.

Sonol, marka produkująca lek i produkt kosmetyczny do pielęgnacji skóry i okolic ust, zgłosiła się do nas z potrzebą odświeżenia strony www i przeprowadzenia wizerunkowej kampanii reklamowej w sieci GDN. Zaproponowaliśmy nowoczesny, a przy tym spójny z wizerunkiem produktu aptecznego, design odpowiadający na potrzeby marki.

Aby zaistnieć w świadomości konsumentów, niezwykle ważne jest opracowanie odpowiedniego flow kampanii reklamowej. W przypadku marki Sonol, postawiliśmy na proste komunikaty oparte na punktach przewagi produktu nad konkurencją oraz opracowaliśmy szereg zwrotów spójnych z najczęściej wyszukiwanymi hasłami przez konsumentów.

KREACJE

STRONA WWW

>