KOMUNIKACJA

KLIENT

ORIENTANA

Polska marka, azjatyckie kosmetyki naturalne i podbój rynków zachodnich? Tak, to możliwe! Budujemy strategię komunikacji w social mediach na dwóch rynkach zagranicznych - angielskim i niemieckim. Mało tego! Wspieramy klienta w kampanii reklamowej także dla polskiej strony.

OPIS
DZIAŁAŃ

Naszym celem jest całościowe wsparcie marketingowe marki. Największym wyzwaniem jest współpraca z influencerami z krajów zachodnich. Jak zbudować zaufanie klientów na rynku w UK i w Niemczech, będąc polską firmą z kosmetykami opartymi na azjatyckiej recepturze?

Nasz sekret to doskonały research, doświadczenie, szczypta kreatywności i naturalnie duża dawka cierpliwości! Dzięki temu wypracowaliśmy strategię, która pozwoliła nam zyskać zaufanie do marki. Możemy pochwalić się wieloma współpracami z influencerami, którzy wpływają pozytywnie na wizerunek firmy. W ten sposób zaistnieliśmy na rynkach zagranicznych. Orientana to także kontent prowadzony w dwóch językach, regularna publikacja treści przepełnionej ciekawostkami z magicznego azjatyckiego świata naturalnych kosmetyków, konkursy, grafiki i wiele innych! Prowadzimy kampanie na zasięg i aangażowanie, rozmawiamy,wykorzystujemy nowe narzędzia, robimy burze mózgów, raportujemy wyniki i zawsze jesteśmy na bieżąco z nowinkami ze świata digitalu!

KREACJE

KOMUNIKACJA SOCIAL MEDIA

>