DZIAŁANIA DODATKOWE

INFLUENCER
MARKETING

Realizacja kampanii z zakresu influencer marketingu dla różnych klientów.

OPIS
DZIAŁAŃ

Influencer marketing zdecydowanie nadal jest jednym z najważniejszych narzędzi do promocji marki w digitalu! Odpowiednio dopasowani do charakteru marki twórcy wpływają pozytywnie na jej rozpoznawalność, wiarygodność i zaufanie.

Przygotowując strategię kampanii, najpierw dopasowujemy odpowiednią platformę, a dopiero później twórców, którzy są spójni z wizerunkiem marki.

Przez cały czas trwania kampanii monitorujemy działania, odpowiadamy na komentarze i jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z twórcą, jak i klientem. Na koniec przygotowujemy czytelny raport.

REALIZACJE

WYSYŁKI KREATYWNE DLA MARKI HIMALAYA

Wysyłki kreatywne dla wieloletniego klienta? Dla nas to żaden problem! Za każdym razem podchodzimy do tematu ze świeżym spojrzeniem tak, aby zaskoczyć Influencerów. Realizujemy wysyłki produktowe dla kategorii ORAL CARE oraz PHARMA.

WSPÓŁPRACE PŁATNE DLA MARKI AFRONIS

Jak współpracować z pokoleniem Z?

Dając im wolną rękę do pokazania produktów tak, jak chcą! Młodzi influencerzy znają swoją wartość i wiedzą, na co najlepiej reagują ich odbiorcy. Dla marki Afronis, producenta kosmetyków do pielęgnacji cery trądzikowej, wybraliśmy TikTokerów, którzy w kreatywny sposób pokazali kosmetyki w użyciu i podzielili się swoimi opiniami. Dotarliśmy dzięki temu do ponad 50 000 odbiorców!

WSPÓŁPRACE PRZY PROMOCJI EVENTU PERFECTA

Współprace z twórcami nie muszą być tylko w świecie online! Udowodniliśmy to zapraszając pięć rozpoznawalnych i wysoko zasięgowych influencerek na stacjonarne eventy marki Perfecta, które odbyły się w największych warszawskich galeriach handlowych.

Wśród zaproszonych osób były m.in. gwiazda najpopularniejszego polskiego reality show oraz znana piosenkarka mająca ponad 200K zasięgu na Instagramie.

MAKE-UP TUTORIALS DLA MARKI CASHMERE

Jak najlepiej pokazać odbiorcom kosmetyki do makijażu? Przygotowując kreatywne make-up tutorials! Dla marki Cashmere regularnie nawiązywaliśmy współprace z beauty influencerkami, które wykonywały makijaże z użyciem baz oraz podkładów marki.

>