KOMUNIKACJA

KLIENT

DAX COSMETICS

Od lat budujemy strategię komunikacji na różnych kanałach social media dla jednego z największych producentów kosmetycznych DAX Cosmetics - obsługując aż 6 różnych marek kosmetycznych!

OPIS
DZIAŁAŃ

Prowadzimy kanały na Facebooku, Instagramie oraz Tik-Toku. Stale poszerzamy grono obserwujących poprzez działania promocyjne i konkursy. W swoich obszarach działań odpowiadamy za regularną moderację, publikacje, wysyłki kreatywne oraz współprace z influencerami! Realizujemy sesje zdjęciowe wraz z postprodukcją. Raportujemy wyniki i śledzimy trendy - zawsze jesteśmy krok przed konkurencją!

Mało tego! Wspieramy klienta w działaniach poza SM - tworzymy karty produktowe dopasowane do KV linii, programujemy je tak, aby poprawnie wyświetlały się na każdej platformie sklepu. Przygotowujemy materiały do prasy jak również infografiki wykorzystywane w sieciach drogeryjnych jak np. Rossmann.

Efektem naszych działań jest wzrost sprzedaży produktów, przyrost liczby reakcji oraz fanów. Poszerzamy świadomość o istnieniu marek wśród użytkowników, wprowadzamy je na nowe kanały SM. Działamy zgodnie z trendami panującymi w danym momencie na rynku! Przez kilka lat wspaniałej współpracy czujemy klienta, nie tylko pomagamy, ale i towarzyszymy w działaniach marketingowych, tak aby osiągać wspólnie założone cele!

KREACJE

KEY VISUAL

>